Helvacıoğlu görevine hızlı başladı
Keşan’ın çiçeği burnunda Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, görevine hızlı başladı. Helvacıoğlu, henüz haftasını doldurduğu görevinde tüm belediye personelinin daha aktif bir şekilde çalışacağını belirterek, “Vatandaşın bizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız” dedi.
Yayın Tarihi: 15 Nisan 2019, Pazartesi 07:00
Haberleri

31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’li rakibi Şenol Yalı’yı 23 oy farkla geçerek başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Helvacıoğlu, mazbatasını aldığı günden bu yana görevine hızlı bir başlangıç yaptı.

Başkan Helvacıoğlu, belediye personeli ile sabah 07.00’da toplantı yaparak, tüm birimler hakkında bilgi aldı. Birimleri tek tek gezen Helvacıoğlu, dinamik ve hızlı bir yönetim ile yol alacaklarını belirtti.

Mesaisini durmaksızın harcayacağını dile getiren Helvacıoğlu, “Dinamik bir belediye olmak için çok çalışacağız. Dünyada ve Türkiye’de şehirler yarışıyor. Biz de belediye olarak en üst sıralarda yer almak için hep birlikte çalışacağız. Vatandaşın bizlerden ve sizlerden umudu ve ümidi var, beklentileri karşılayacağız. Gecemiz gündüzümüz olmadan çok çalışmalıyız, çalışacağız. Her konuda disiplinli olacağız. Belediyemiz gönül belediyeciliği olacak. Vatandaşa hizmet üretirken onu çok iyi dinleyeceğiz. Karşımızdakinin acısına da ortak olacağız, mutluluğuna da ortak olacağız. Müdürlerimiz halkla ilişkilerimizin en öndeki temsilcisi olacak” ifadelerini kullandı. Jale Avyüzen Zobar

 

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Kano maratonuna kaza damga vurdu
Minik mucitlerden “Ay” projeleri
1 Mayıs'ın teması ‘Kıdem tazminatı’
Köy mesaisi sürüyor
Asma ikincilikle döndü
Edirne, çocuk sayısında en fakir il
‘Bakanlık halkı yok saydı’
Edirne Lisesi 162. yaşını kutluyor
Dualar bolluk ve bereket için
Bulgaristan sınırına yeni kapısı
Edirne Liseler Arası Psikoloji Sempozyumu
İşletmecilere uyarıcı sigara yasağı bilgisi