Örnek anne babalar
Edirne İstiklal Ortaokulu öğrencileri, evlerinde ve sınıflarında velileriyle birlikte kitap okuyarak örnek davranış sergiliyor. Haftada 2 gün bir saat sınıflarda sıralara çocuklarıyla birlikte oturan anne ve babalar kitap okuyor. Bu sayede veliler okulun bir parçası oluyor.
Yayın Tarihi: 14 Mart 2019, Perşembe 07:00
Haberleri

2023 Eğitim Vizyonu Edirne projeleri kapsamında İstiklal Ortaokulu öğrencileri, “ailemle okuyoruz” projesini evde ve okulda gerçekleştirmeye devam ediyor.

İstiklal Ortaokulu Müdürü Yakup Öz, “2023 Eğitim Vizyonu Edirne projeleri kapsamında yapıyoruz kitap okuma etkinliğini. Çocuklarımız evde velileriyle birlikte kitap okuyorlar. Evde kitap okuma etkinliğini fotoğraflayıp bize gönderiyorlar. Aynı zamanda veliler okulumuza da geliyorlar. Okulda 2 gün birer saat okuma saatimiz var. Veliler de sınıfta öğrencilerle birlikte kitap okuyor. Böylece okuma alışkanlığı kazandırmış oluyoruz. Evde internet ortamından çocukları uzaklaştırmış oluyoruz. Aile bağları güçlensin diye. Aynı zamanda velileri okulun bir parçası haline getirmek istiyoruz” dedi.

HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

‘Yerli tohumu geleceğe taşıyacağız’
Ayçiçek ekimi erken başladı
‘Ön yargıyı kırmamız lazım’
Gözünü olimpiyatlara dikti
‘Temiz Evler Gülen Yüzler’
‘Doğa Dostu Başkan’ sözünü verdi
Edirne’de ‘bahar’ yoğunluğu
Kırcı’dan Öğretmen Okulları mesajı
‘Şehitlerimize Yüreğimizden Ezgiler’ konseri iptal oldu
LÖSEV’den gazetemize ziyaret
Keşan'a 220 bin Euro'luk park hibesi
MEM lojmanları tehlike saçıyor