Örnek anne babalar
Edirne İstiklal Ortaokulu öğrencileri, evlerinde ve sınıflarında velileriyle birlikte kitap okuyarak örnek davranış sergiliyor. Haftada 2 gün bir saat sınıflarda sıralara çocuklarıyla birlikte oturan anne ve babalar kitap okuyor. Bu sayede veliler okulun bir parçası oluyor.
Yayın Tarihi: 14 Mart 2019, Perşembe 07:00
Haberleri

2023 Eğitim Vizyonu Edirne projeleri kapsamında İstiklal Ortaokulu öğrencileri, “ailemle okuyoruz” projesini evde ve okulda gerçekleştirmeye devam ediyor.

İstiklal Ortaokulu Müdürü Yakup Öz, “2023 Eğitim Vizyonu Edirne projeleri kapsamında yapıyoruz kitap okuma etkinliğini. Çocuklarımız evde velileriyle birlikte kitap okuyorlar. Evde kitap okuma etkinliğini fotoğraflayıp bize gönderiyorlar. Aynı zamanda veliler okulumuza da geliyorlar. Okulda 2 gün birer saat okuma saatimiz var. Veliler de sınıfta öğrencilerle birlikte kitap okuyor. Böylece okuma alışkanlığı kazandırmış oluyoruz. Evde internet ortamından çocukları uzaklaştırmış oluyoruz. Aile bağları güçlensin diye. Aynı zamanda velileri okulun bir parçası haline getirmek istiyoruz” dedi.

HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Roller değişti
Trakya Birlik'ten ortaklarına dev ödeme
Pedallar arılar için
Edirne de Atabarı oynayacak
“Parlamenter sisteme geri dönülecek”
“Türk gençliği, Ata’nın inancını boşa çıkartmayacak”
Ramazan’da kan bağışı azaldı
Kızılay'dan sıcak yemek yardımı
Nisan’da 391 konut satıldı
Edirne Kent Müzesi ücretsiz
Vali Canalp'e özel teşekkür
Doğurganlık hızına fren