Örnek anne babalar
Edirne İstiklal Ortaokulu öğrencileri, evlerinde ve sınıflarında velileriyle birlikte kitap okuyarak örnek davranış sergiliyor. Haftada 2 gün bir saat sınıflarda sıralara çocuklarıyla birlikte oturan anne ve babalar kitap okuyor. Bu sayede veliler okulun bir parçası oluyor.
Yayın Tarihi: 14 Mart 2019, Perşembe 07:00
Haberleri

2023 Eğitim Vizyonu Edirne projeleri kapsamında İstiklal Ortaokulu öğrencileri, “ailemle okuyoruz” projesini evde ve okulda gerçekleştirmeye devam ediyor.

İstiklal Ortaokulu Müdürü Yakup Öz, “2023 Eğitim Vizyonu Edirne projeleri kapsamında yapıyoruz kitap okuma etkinliğini. Çocuklarımız evde velileriyle birlikte kitap okuyorlar. Evde kitap okuma etkinliğini fotoğraflayıp bize gönderiyorlar. Aynı zamanda veliler okulumuza da geliyorlar. Okulda 2 gün birer saat okuma saatimiz var. Veliler de sınıfta öğrencilerle birlikte kitap okuyor. Böylece okuma alışkanlığı kazandırmış oluyoruz. Evde internet ortamından çocukları uzaklaştırmış oluyoruz. Aile bağları güçlensin diye. Aynı zamanda velileri okulun bir parçası haline getirmek istiyoruz” dedi.

HABER Ergin Yıldız

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Edirneli kredi kartını seviyor
‘Bunu onun memurları da söylüyor’
Meslek lisesi 3D kursuyla fark yaratacak
 “Bitcoin ödeme aracı olarak paradır”
Müdür Kurt’tan uyuşturucu uyarısı
Her 4 karttan 1’i Troy logolu
 ‘Yunan halkı Miçotakis gibi düşünmüyor’
Komşuya takvimle jest
Küçük kalpleriyle büyük sevgi paylaştılar
Atlar yaya gecidini kullandı
“Kentlinin taleplerine yanıt alınamadı”
Şensever’den desen yarışması