“Yeşil Edirne, beton Edirne oldu!”
MHP Edirne İl Teşkilatı üyeleri düzenlenen birlik ve beraberlik toplantısında bir araya geldi. Toplantıda konuşan MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan, Edirne’nin hak ettiğinden kötü şekilde yönetildiğini savunarak, “Edirne şu anda beton yığını. Yeşil Edirne, beton Edirne oldu. En ufak bir yağmurda düştüğümüz hali görüyoruz. Altyapı çökmüş durumda. Kaldırımlarda gitmek için çok dikkatli olmamız lazım, yoksa çukurun içine düşeriz” dedi.
Yayın Tarihi: 11 Şubat 2019, Pazartesi 07:00
Haberleri

MHP Edirne Teşkilatı üyeleri ve belediye başkan adayları, MHP’nin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla DSİ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen birlik ve beraberlik toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya, partililerin yanı sıra davet edilen sivil toplum kuruluşu ve sendika temsilcileri de yoğun katılım gösterdi.

MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan, toplantıda yaptığı konuşmada, Edirne’nin Balkanların merkezi olduğunu ve stratejik olarak büyük bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Kozan, Edirne’ye hizmet için yola çıktıklarını belirterek, hedefleri doğrultusunda gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

“Bizim gözlüğümüz hizmet gözlüğü”

Edirne’nin hak ettiği şekilde yönetilmediğini savunan Kozan, şunları kaydetti:

“Edirne, Balkanların başkenti. Edirne’ye hizmet etmek ibadettir ve güzel bir şeydir. Dünyada çok az insana nasip olan bir şeydir. Devlet memuru olarak bu kente hizmet ettim, inşallah belediye başkanı olarak da hizmet edeceğim. Bizim milletimiz feraset sahibidir ve kimin çalışıp çalışmayacağını çok iyi bilir. Kimin Edirne’ye hangi gözlükle baktığını bilir. Bizim gözlüğümüz her zaman hizmet gözlüğü olmuştur. Hiçbir zaman gözlüğümüz rant gözlüğü olmadı. Bugüne kadar rant gözlüğünün Edirne’ye yaptıklarını görüyoruz. Edirne şu anda beton yığını. Yeşil Edirne, beton Edirne oldu. En ufak bir yağmurda düştüğümüz hali görüyoruz. Altyapı çökmüş durumda. Kaldırımlarda gitmek için çok dikkatli olmamız lazım yoksa çukurun içine düşeriz. Böyle bir Edirne var şu anda. Biz Edirne’yi yönetmek istiyoruz ve Edirne’yi pırıl pırıl, medeni bir şehir, yaşanabilir bir şehir haline getirmek için yol çıktık. Bunu da inşallah başaracağız. Bunu yapabilmek içinde bu davaya gönül verenler olarak yumruk gibi sımsıkı bir araya gelmeliyiz.”

“Seçimlerin tarihi bir önemi var”

MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu ise 31 Mart Yerel Seçimleri’nin Türkiye’nin geleceği açısından önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi.

MHP’nin yarım asrı geride bıraktığını ifade eden Ferhatoğlu, “Dünya var oldukça ülkemiz var olacak. Türkiye var oldukça partimiz var olacak. MHP, ne yaptığını, nereye ulaşmak istediğini bilen siyasi bir harekettir. Zafer ancak onu isteyenlerin, emek verenlerin ve samimiyetle mücadele edenlerindir. Bizim meselemiz vatan ve milli bekadır. Sorumluluğumuz ağırdır. Türkiye’nin çözmesi gereken sorunları vardır ve bunun için çalışmamız gerekir. Hakkın ve halkın yanında olmak doğru tavırdır. Asla eğilmeyeceğiz ve taviz vermeyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Türkiye’nin istikbal meşalesi, istiklal nişanesidir. Bu meşale sönmeyecek bu nişane silinmeyecektir.  Yeni 15 Temmuzların olmaması için ön olmak mecburiyetindeyiz. Bekamızın ölümcül saldırılardan muhafazası için ileri atılmak, derlenip toparlanmak zorundayız. Bu nedenle 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin tarihi bir önemi vardır” diye konuştu. Gökhan Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Yeni yetenekler aranıyor
Memurdan izinle tuvalete girdiler
Köy-Koop genel kurula gidiyor
Servisçiler erteleme istedi
Edirne’de geçen ay 310 konut satıldı
Demir'den Tabakoğlu'na teşekkür ziyareti
‘Değerler eğitimi ile Fatihler yetiştiriyoruz’
Tarlada ‘en acı mesai’
‘Sihirli notaları’ ustalarından öğreniyorlar
Limanda trol teknelerine tepki
‘Meclis kararına saygı duyulmalı’
Geleceğin yıldızları burada yetişiyor