‘Adalet anlayışını hâkim kılacağız’
Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı düzenlediği toplantıyla Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş'i basına tanıttı. Edirne’yi Edirnelilerle birlikte yöneteceklerini belirten İriş, “Belediye yönetiminde ‘hak ve adalet’ anlayışını hâkim kılmak istiyoruz. Edirne hepimizin şehri, şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
Yayın Tarihi: 11 Ocak 2019, Cuma 07:00
Haberleri

Saadet Partisi Edirne İl Başkanlığında düzenlenen aday tanıtım toplantısıyla 31 Mart Yerel Seçimleri’nde partinin Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş, basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

Teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleşen toplantının açılışında konuşan İl Başkanı Ali Demirkıran, yerel seçimler için Edirne ve ilçelerinde en iyi adayları belirlediklerini söyledi.

“Çalışkanlık, fedakarlık ve cesaret gerektirir”

Belediye başkanlığı yapmanın çalışkanlık, fedakârlık ve cesaret gerektirdiğini dile getiren İriş, "Biz Saadet Partisi olarak bu sorumluluğun farkındayız, çok veballi bir iş olduğunun da bilincindeyiz. Adaletli bir sitemin kurulması en büyük hedefimizdir. Belediye Başkanı, eski adıyla şehri emindir. Böyle bir vasfı olmalıdır. Yani emin kişi, kul hakkına girmeyen kişi olmalıdır” ifadelerini kullandı.

“Şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz”

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı İriş de Edirne'de halkla iç içe yaşadığını belirterek kentin mevcut sorunlarını iyi bildiğini söyledi.

Edirne'yi "Milli Görüş Belediyeciliği"yle tanıştırmak istediklerini ifade eden İriş, "Edirne hepimizin şehri, şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz. Şehrimizin sömürülmesine izin vermeyeceğiz. Bilakis ihya edeceğiz." dedi.

Gelecek nesilleri düşünerek çalışacaklarını vurgulayan İriş, şöyle devam etti: "Kadim değerlerimizi esas alarak aydınlık geleceğe yürüyeceğiz. Günü kurtarma peşinde olmayacağız. Projelerimiz insanların hayatına dokunan, hayatı kolaylaştırıcı projelerdir. Önümüzdeki günlerde açıklayacağımız her proje Edirnelilerin kendini içerisinde bulacağı benimseyeceği projeler olacaktır. Böylesine mühim bir görevi şahsıma tevdi eden Saadet Partisi Teşkilatına teşekkür ediyorum." Gökhan Zobar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Gürkan’dan ‘dedikodu’ çıkışı
Milli irade kazandı
Pes artık!
Fuhuş operasyonunda 3 tutuklama
Bereketli olsun
TÜ’den dev bir adım daha
FETÖ üyelerinin yurt dışına kaçırılması davası
Lavantanın yağı da altın gibi
Yine yeşerdi kulenin dalları
Helvacıoğlu’ndan 'akıllı kart' planı
Antrenman yaparken kaza geçirdi