Can’lara barınakla beslenme kapları
Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayan hayvanlar için ‘Bir Kap Sevgi’ projesi kapsamında barınma evleri ve beslenme kapları yaptı.
Yayın Tarihi: 11 Ocak 2019, Cuma 07:00
Haberleri

Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayan hayvanlar için ‘Bir Kap Sevgi’  projesi kapsamında barınma evleri ve beslenme kapları yaptı.

Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim kurumları, sokak hayvanlarının soğuk kış günlerinde barınmalarına ve beslenmelerine katkı sağlamak ‘Bir Kap Sevgi’ projesi kapsamında harekete geçti. Temin edilen strafor ve plastik damacanalar öğrencilerinde katkılarıyla, birer kedi evlerine ve mama kaplarına dönüştü. Projenin diğer okullara da örnek olmasını istediklerini ifade eden Özel Doğru Cevap Eğitim Kurumları Kurucusu Sertaç Uprak, şunları belirtti:

 “Hava sıcaklığının eksilere düştüğü kış döneminde ve hayvanlara karşı şiddetin arttığı bu dönemde kendini ifade edemeyen canlılarımıza Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak sahip çıkmaya devam edeceğiz. Önümüzde soğuk günler bizleri bekliyor. Haliyle dışarıda kalan hayvanların, kedilerin barınmalarına katkı sağlamak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Kedilerin, kışın rahatlıkla kalabilecekleri bir kedi evi ve beslenebilecekleri mama kapları yaptık.  Bu bağlamda, çocuklara her atığın çöp olmadığını öğretirken aynı zamanda öğrencilerimize hayvan sevgisini aşılamak, hem de o canlılara bakmak korumak amaçlı bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Ayrıca Özel Keşan Doğru Cevap Eğitim kurumumuzun bütün öğrenci ve öğretmenlerine bu tarz proje fikirlerini bizlere sunup gerçekleştirmemize yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum”  HABER Merkezi

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

‘Yasalar kadını korumuyor’
Lalapaşa’da Şahinşah şoku
‘MEB sınıfta kaldı’
TTB’den rapor sorusu
O babadan korkunç itiraf
Ziller tatil için çaldı
2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı sitemi
Vekil ‘soğanı’ meclise taşıdı
Eşi tarafından öldürülen kadın defnedildi
Çeltikçi de ‘ithalata’ tepkili
“Çocuklarımızın geleceğini karartabilir”
Köprülerin ayakları temizleniyor