MHP milletvekili adayı Özkan, Enez'de
MHP Edirne 1. Sıra milletvekili adayı Hakan Özkan, Enez ilçesini ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Yayın Tarihi: 13 Haziran 2018, Çarşamba 07:00
Haberleri

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili seçimi için destek isteyen Özkan, "Edirne, Türkiye'nin aynası. Burada ortaya çıkacak olan tablo, ülkemizin geneline yansıyacaktır.” dedi ve şunları kaydetti:

“Çalışmalarımızı ve programımızı dikkate alarak yapıyoruz. 'Cumhur İttifakı Millet Aklı' sloganı ile yola çıkan ve 24 Haziran seçimlerini, devletin ve milletin bekası için yeni bir milat ilan eden MHP, Edirne'de destansı bir mücadele veriyor. Edirne MHP teşkilatları, 24 saatin tamamını seçime ayırdı. 24 Haziran seçimleri yeni bir milat olacaktır. Türkiye ya kuşatmayı yarıp daha güçlü, daha demokratik bir sistemin önünü açacak ya da ihanete teslim olacaktır. 24 Haziran’da ya devlet kazanacak ya zillet. Bu aziz millet, asla zillete izin vermemiştir, vermeyecektir. 

MHP, Edirne’de bu inanç ve şuurla ayağa kalkmıştır ve koşmaktadır. Planlı ve kasıtlı biçimde MHP'ye saldırıyor, karalıyor ve yalan söylüyorlar. İpinden kopmuş ne kadar ipsiz-sapsız varsa MHP ile millet arasına mesafe koymaya uğraşıyorlar. Hala anlamayanlara, anlayıp da inkar edenlere, iftara ve yalan takımına bir daha hatırlatalım:

MHP bu ülkenin taşı, toprağı, çimentosu, teminatı, sayın Devlet Bahçeli, bu milletin sesi, sözü ve özüdür.

 MHP için ülkenin varlığı, birliği, güvenliği ve geleceği her şeyden önce gelir. Bunu da çok veciz biçimde, ‘önce ülkem’ diyerek ifade etmiş, programına yazmış ve bütün dünyaya ilan etmiştir.  MHP'nin duruşu bu kadar net, hedefi bu kadar açıktır. Siyaseti bu kadar berrak, yaptıkları bu kadar aleni ve kesindir.  

MHP'yi AKP ile biraraya getiren şey ülkenin şartları ve milletin menfaatleridir. Cumhur ittifakı ülkenin kurtuluşu, devletin yapılanması, bayrağın yükselmesi, vatanın yücelmesi için kurulmuştur. Bu durumun Türk milleti ve devleti ile meselesi olanları rahatsız etmesi bizim için hiç sürpriz değildir.”  Haber Merkez

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

‘Yasalar kadını korumuyor’
Lalapaşa’da Şahinşah şoku
‘MEB sınıfta kaldı’
TTB’den rapor sorusu
O babadan korkunç itiraf
Ziller tatil için çaldı
2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı sitemi
Vekil ‘soğanı’ meclise taşıdı
Eşi tarafından öldürülen kadın defnedildi
Çeltikçi de ‘ithalata’ tepkili
“Çocuklarımızın geleceğini karartabilir”
Köprülerin ayakları temizleniyor