‘Tanıtımda geç bile kalmışız’
Ankara’da bu yıl birincisi düzenlenen ‘Trakya Tanıtım Günleri’ kapsamında organizasyona katılan Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, tescilini geçen aylarda alan Meriç yer fıstığının tanıtımının çeşitli platformlarda süreceğini söyledi. Ergin, Meriç ilçesinin tanıtımının genel anlamda başarılı olunduğunu böyle bir organizasyon için geç bile kaldıklarını belirterek, “Başarılı tanıtımlarla bunu telafi edeceğiz” dedi.
Haberin Yayın Tarihi: 24 Nisan 2018 Salı, 07:00
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Valilikleri, Belediyeleri, Trakya Kalkınma Ajansı ve Trakyalılar Vakfı’nın destekleriyle hazırlanan bu yıl ilk defa düzenlenen Trakya Tanıtım Günleri organizasyonu 19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Edirne geneli ve ilçeleri başarılı bir tanıtımı geride bırakırken, Meriç ilçesi ve özellikle bir süre önce tescilini alan Meriç yer fıstığının tanıtımı için efor sarf eden Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, genel değerlendirmede bulundu.

‘Mevzu Meriç ise biz her yerdeyiz’

Ergin, birlik ve beraberlik içerisinde kent ve ilçelerin ürünlerinin tanıtımının oldukça başarılı bir şekilde yapıldığını dile getirerek, destek olan herkese teşekkür etti. İlk kez tanıtım organizasyonu düzenlemelerine rağmen tatmin olduklarını ve tanıtım da geç bile kaldıklarını vurgulayan Ergin, daha iyi tanıtımlarla eksikleri kapatacaklarını söyleyerek, “Trakyalılar vakfı ev sahipliğinde düzenlenen Ankara AKM de "Trakya Tanıtım Günleri" etkinliğine katıldık. 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen "Trakya Tanıtım Günleri" etkinliğine Meriç Ziraat Odası olarak bizde katıldık odamızın yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra ilçemizi ve ilçemizin önemli ürünleri olan Çeltik ve Fıstığımızın tanıtılmasını sağladık. Tanıtım günlerimiz boyunca gördüklerimiz bizleri gerçekten hem sevindirdi hem de duygulandırdı. En Başta Ankaralılara misafir perverliklerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şunu anladık ki böyle bir organizasyon için geç kalmışız, ancak başarılı tanıtım günleri çalışması ile bunun telafi edildiğini ve tanıtım günleri konusunda önemli bir mesafe kaydedildiğini düşünüyorum. İlk kez tanıtım günü organizasyonu düzenlememize rağmen gerçekten güzel bir tanıtım yaptık. Meriç ilçesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde bir tanıtım günleri geçirdik” diye konuştu. Jale Avyüzen

    BU HABERE YAPILAN YORUMLAR
    YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

DİĞER HABERLER
 
Copyright ©
Yenigün Ofset Gazete ve Matbaa Tesisleri Mumcular Sk. (Eski itfaiye karşısı) No: 16/B EDİRNE
0 284 225 27 57 - 212 77 55
xx