‘Cansuyu’ projesine Özel İdare’den destek
Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü tarafından 1 Mart 2012 tarihinde başlatılan 'Edirne Cansuyu' projesine kurumların verdiği destek sürüyor.
Yayın Tarihi: 22 Ekim 2012, Pazartesi 10:24
Gündem Haberleri
Projeye son olarak, Edirne İl Özel İdaresi proje hizmetlerinde kullanılmak üzere bir araç tahsis etti.
Aracın tahsisi için İl Özel İdaresi Makine İkmal Müdürlüğü'nde sade bir tören düzenlendi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Pala'nın katıldığı törende ticari araç, KOM Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.
Törende kısa bir konuşma yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Çetin, İl Özel İdaresi olarak Vali Hasan Duruer'in talimatları doğrultusunda çeşitli kurum ve kuruluşlara desteklerinin sürdüğünü kaydetti. Daha önce İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne birer araç tahsis ettiklerini hatırlatan Çetin, "Bugün burada tahsis ettiğimiz araç, ekiplerin 'Edirne Cansuyu' projesinde kullanılacak. Proje, gençlerin madde bağımlılığından korunmasını öngörüyor. Biz de projeye böyle bir katkı sağlayarak gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılmasına yardımcı olabildiysek ne mutlu bize" diye konuştu.
 
Edirne Cansuyu Projesi
 
Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü tarafından 1 Mart 2012 tarihinde başlatılan proje, madde bağımlılığı ve mücadelesi konusunda toplum bilincinin oluşturulmasını hedefliyor. Projenin hedef kitleleri ise öğrenciler, öğretmenler, aileler ve gençler. Proje dahilinde maddeye ulaşabilirliğin azaltılması, bireyin madde kullanmasının engellenmesi ve madde kullanımı sonuçlarının farkındalığının varılması amaçlanıyor.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Yumurta zammına tepki
Edirne Kırmızısı Doğduğu Topraklara Geri Döndü
KYK İddiası Asılsız Çıktı
Cin: “Aile işletmeleri bitirildi”
Devletten çeltiğin tonuna bin lira daha
Çeltik ambarı İpsala Ovası'nda çeltik hasadı etkinliği
“Süt Konseyi işlevini yitirmiştir ve kapatılmalıdır”
ÇKS’de son başvuru 31 Aralık
“Sofralardaki yangın sansürle kapanmaz”
Büyük Sinagog caz sanatçılarını ağırlayacak
“Vatandaşın giderleri artarken bankaların gelirleri artıyor!”
Kayıcı Rektör Tabakoğlu’na kitap takdim etti