Volkan-Metro’dan 10 yeni araç
Volkan-Metro Turizm Firması, kurban keserek aldığı 10 yeni yolcu otobüsünü sefere soktu. Edirne Oto Garı’nı kiraladığından beri bir dizi yeniliğe imza atan Volkan-Metro Turizm Firması, önce bakımsızlıktan dökülen Oto Garı, pırıl pırıl bir hale getirdi.
Yayın Tarihi: 19 Ekim 2012, Cuma 10:04
Ekonomi Haberleri

   Şimdi de yolcuların sıkıntı çekmemesi için  otobüs filosuna 10 yeni araç takviyesi yaptı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Volkan-Metro Turizm sahiplerinden Mustafa Altunhan, “Yeni otobüslerle ucuz yolculuk” sloganıyla Edirneliler’e hizmet etmekten keyif aldıklarını belirterek, “Yolcuların, özellikle bayram ve önemli günlerin arifelerinde koltuk sıkıntısı çekmemesi için 10 yeni otobüsü daha hizmete sokmuş olduk.” Dedi ve şunları kaydetti:

“ Satın aldığımız araçlardan Setra marka 4 otobüsümüz geldi ve seferlere başladı. Bugün iki Mercedes marka otobüsümüz daha Oto Gara girdi. Kurban keserek hayırlı-uğurlu olsun dilekleriyle onları da sefere koyuyoruz. Otobüslerin 4’ü de önümüzdeki günlerde teslim edilecek.

Edirne’de yaşayıp yolculuk etmek isteyen vatandaşlara en iyi ve en modern hizmeti sunmaktan keyif almaktayız. Yolcularımız bundan sonra ne bayram arifesinde, ne de özel günlerde koltuk satın alma sıkıntısı çekmeyecek. Kimseye yolculuk sıkıntısı çektirmeyeceğiz.

Koltuk başı yaptığımız 2 liralık zam konusunda bazı eleştiriler oluyor. Ben zam yapmama sözü vermiştim, ama Oto Garı aldığımız günden bu yana 11 ay geçti. Bu zaman zarfında akaryakıt fiyatlarını 4-5 kez zam geldi. Girdi fiyatlarına biraz destek olması için sadece 2 liralık bir fiyat artışı uygulamak zorunda kaldık. Bu arada öğrencilere gerekli kolaylık ve indirimler de yapıyoruz.”Koltuk başı yaptığımız 2 liralık zam konusunda bazı eleştiriler oluyor. Ben zam yapmama sözü vermiştim, ama Oto Garı aldığımız günden bu yana 11 ay geçti. Bu zaman zarfında akaryakıt fiyatlarını 4-5 kez zam geldi. Girdi fiyatlarına biraz destek olması için sadece 2 liralık bir fiyat artışı uygulamak zorunda kaldık. Bu arada öğrencilere gerekli kolaylık ve indirimler de yapıyoruz.”

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Roller değişti
Trakya Birlik'ten ortaklarına dev ödeme
Pedallar arılar için
Edirne de Atabarı oynayacak
“Parlamenter sisteme geri dönülecek”
“Türk gençliği, Ata’nın inancını boşa çıkartmayacak”
Ramazan’da kan bağışı azaldı
Kızılay'dan sıcak yemek yardımı
Nisan’da 391 konut satıldı
Edirne Kent Müzesi ücretsiz
Vali Canalp'e özel teşekkür
Doğurganlık hızına fren