Bahçeşehir Koleji Edirne Öğrencilerinden LÖSEV’e Destek
Edirne Özel Bahçeşehir Ortaokulu 6.sınıf öğrencileri öğretmenleri Gizem Topallar ve Özlem Hoşgör rehberliğinde LÖSEV’e yardım kermesi düzenlediler.
Yayın Tarihi: 19 Ekim 2012, Cuma 10:03
Eğitim Haberleri

Öğrenciler ilk olarak kermesi tanıtan pano hazırlayarak kampanyanın tanıtımını yaptılar. Projede görev alan öğrenciler, bağış kutusu oluşturdular. Ardından öğrenciler görev sırasına göre evde yaptırdıkları yiyecekleri ve LÖSEV’ den temin edilen hediyelik eşyaları satarak önemli miktarda bağış topladılar.

Bahçeşehir Koleji Edirne’de öğrencilerin topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak için Toplumsal Hizmet Projeleri yürütüldüğü, Toplumsal Hizmet Projeleri öğrencilerde empati kurma becerisini, çözüm üretme yeteneğini, iletişim becerilerini geliştirirken öğrencilerin çevrelerindeki sorunların da farkına varmalarını sağladığı belirtildi Ayrıca proje sayesinde öğrenciler toplumsal olaylara karşı daha duyarlı olmayı öğrendikleri kaydedildi.

Öğrencilerin önemli kazanımlar elde etmesini sağlayan Toplumsal Hizmet Projelerinin Bahçeşehir Koleji Edirne’de yıl boyunca devam edeceği bildirildi.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Arıza, yüzlerce rögar kapağı açılarak tespit edildi
Nikahı Başkan Gürkan kıydı
Gürkan Vatanını seven sandığa gelsin
Yerel gazeteler desteklenmeli
Cumhurbaşkanı seçimi 2. Tur hazırlıkları tamamlandı
Türk Mutfağı Haftası lokma ile tamamlandı
‘Sulanabilir tarım arazisini yüzde 60’a getireceğiz’
Valilik Kupası Voleybol Turnuvası başladı
Tüm ameliyathaneler yenilendi
Belene Kampı'nda yaşadıklarını unutamıyor
Erişte mantısı, tarhana pilavı, kaz oturtma…
2. tur seçim hazırlıkları