CHP’den seçim startı
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Edirne İl Örgütü ,erkene alınan yerel seçimler için çalışmaların startını, CHP Edirne milletvekilleri; Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli'nin de katılımıyla Enez'de gerçekleştirilen CHP İl Danışma Kurulu Toplantısı'nda verdi.
Yayın Tarihi: 03 Ekim 2012, Çarşamba 10:19
Siyaset Haberleri

 Toplantı ile ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Uzunköprü İlçe başkanı Yakup Atalay "Tüm CHP'liler olarak CHP'nin başarılı olması için kararlı bir tavır ve duruş sergileyeceğiz. Örgüt içi çalışmalarımız da buna göre, bu çizgide olacak, partimizin başarısı için kırgınlıklar sonlandırılacaktır" dedi

Edirne'nin Enez İlçesi'nde gerçekleştirilen CHP İl Danışma Kurulu Toplantısına ; CHP İl Başkanı Av. Teoman Özdöl, Merkez İlçe Başkanı Av. Harika Türkay, Uzunköprü İlçe Başkanı Yakup Atalay,

Keşan İlçe Başkanı Av. Ufuk Kanışkan, İpsala İlçe Başkanı Tevfik Dirik, Enez İlçe Başkanı Özkan Günanç, Havsa İlçe Başkanı Fedai Işık, Süloğlu İlçe Başkanı Mehmet Orman, Lalapaşa İlçe Başkanı Ayhan Günay, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, Meriç Belediye Başkanı Erol Dübek, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu, Çamlıca Belediye Başkanı Halil Büyükyatıkçı, Hacı Belediye Başkanı Cevdet Karagöz, İbriktepe Belediye Başkanı Galip Gören, Küplü Belediye Başkanı Raif Taşkın, Kurtbey Belediye Başkanı Mübeccel Çalışkan, CHP Keşan Yönetim Kurulu Sekreteri Vedat Koyuncu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şenol Yalı, İl yönetim Kurulu üyeleri; Yusuf Kılıç, Salim Şevik, İl Genel Meclis üyeleri; Nusret Uybaş, Abdülaziz Çıkıkçı, Sebahattin Karaman, Fethi Dayan, İl Disiplin Kurulu üyeleri; Nedim İşlek ve Sait Kalan katıldı. Ayrıca İl örgütü, ölçe örgütleri, il genel meclis üyeleri, partiye üye kooperatif ve sivil toplum kuruluşları başkanları da hazır bulundu.Toplantıda, önümüzdeki yerel seçimler başta olmak üzere seçim öncesi izlenecek stratejiler hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu belirtildi.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Yakup Atalay, oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerinin altını çizerek; "Herkesle birlikte CHP'nin başarılı olması için kararlı bir tavır sergileyeceğiz. Örgüt içi çalışmalarımız da buna göre, bu çizgide olacaktır.” dedi ve şunları kaydetti:

“Enez'de düzenlediğimiz İl Danışma Kurulu Toplantısı geçtiğimiz Perşembe ve Cuma günleri Çorlu'da düzenlenen Yüksek seçim Komisyonu ve MYK üyelerinin katıldığı bir eğitim seminerinden hemen sonra gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partisi bu toplantı ile seçim startını başlatmış bulunuyor. Türkiye genelinde başlatmış olacağımız bu seçim programı kapsamında geçtiğimiz hafta sonu Çorlu'da Trakya çapında ve her ilden 25 üyenin katıldığı bir toplantı ve eğitim gerçekleştirildi. İlçemizden de bu toplantıya Asuman Karaağaç, Serpil Kahveci, İsmail Mercimek ve Özcan Atak katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler hiçbir şey yapmadan durduğumuz yerden muhalefet yaparak değil, üreterek, çalışarak, ülkeye bir şeyler kazandırmayı hedefliyoruz.Cumhuriyet Halk Partisinin yaptığı siyaset ciddi projelere dayanmaktadır.Çalışmalarımız ile önümüzdeki yerel seçimlerde de CHP Uzunköprü, Edirne ve Trakya'da başarısını daha da artıracaktır"

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu
Kırklareli'nde yolcu otobüsün devrildi: 6 ölü, 25 yaralı
“Kırkpınar Bu Yıl İlklere Sahne Oldu”
Tunca Nehri'nde erkek cesedi bulundu
Herkesin merakı oldu
Hasat ettikleri buğdayı TMO'ya satıyorlar
Yangında 2 hektarlık alan zarar gördü
DOÇEK Istrancalar’da pedal çevirdi
Süloğlu’yu temsil eden güreşçilerden büyük başarı
Başmüftü Aliş’ten  Bozkurt’a Ziyaret
Anızı yakan kişiye para cezası uygulandı
“Babama verdiğim sözü tuttum”