Hassas Ölçümleri Lazer Metreler ile Hızlı Bir Şekilde Yapabilirsiniz
Yapı işlerinde iki nokta arasındaki mesafenin ölçme işlerini hızlı ve hassas bir şekilde yapabilmek için lazer metre kullanabilirsiniz. Lazer metreler normal metrelere göre daha hassas ölçümler yapmaktadır ve buna ek olarak daha önce yapılan ölçümleri hafızalarında saklayabilirler. Lazer metredeki veriler, dijital ortamda bilgisayar ve cep telefonlarına aktarılabilmektedir.
Yayın Tarihi: 09 Mayıs 2017, Salı 11:55
Ekonomi Haberleri

Lazer metre cihazları, mesafe ölçümünün yanında, eğim ölçümü ve hacim ölçümü de yapabilmektedir. Lazer metre cihazlarında ihtiyaca göre bazı farklı fonksiyonlar da bulunmaktadır. Entegre eğim ölçümü, dolaylı uzunluk ölçümü, toplama çıkarma, pisagor fonksiyonu, dolaylı yükseklik ölçümü, duvar yüzeyi fonksiyonu, zamanlayıcı fonksiyonu gibi özelliklerin de cihazınızda olmasını istiyorsanız, alışveriş sırasında öncelikle ürün teknik özelliklerini incelemeniz gerekir.

 

E-hırdavat sektöründe öncü web sitelerden hirdavat.com ihtiyacınıza uygun lazer metre cihazını bulabileceğiniz en doğru adres. Hobi amaçlı ya da profesyonel yapı işlerinizde ihtiyacınız olan tüm hırdavat malzemelerinin online alışveriş marketi hirdavat.com’da farklı fonksiyonlara sahip birçok lazer metre çeşidi bulunuyor. Güvenilir alışveriş sitesi hirdavat.com “Lazer Metreler” başlığı altından size gereken ürünü hirdavat.com’da bulmak çok kolay. Sitede, detaylı ürün bilgisine sahip olmak için ürün görsellerine tıklayarak bilgi sahibi olabilir, ürün içeriklerinde, satın almak istediğiniz hırdavat malzemesinin fiyat bilgisi ve taksit seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Birkaç lazer metre arasında kararsız kaldığınızda benzer ürünler arasında karşılaştırma yaparak, hızlı karar verebilirsiniz.

 

Hirdavat.com’dan yapacağınız lazer metre alışverişinizde kredi kartı, banka havalesi, kapıda kredi kartı ve nakit, müşteri temsilcisi ile görüşerek ya da mail order ile ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Yapı işlerinizde ihtiyacınız olan hırdavat malzemeleri için zaman kaybetmek istemiyorsanız, hirdavat.com hırdavat marketini mutlaka ziyaret edin.

 

Darbeli ve darbesiz matkaplar, elektrikli ya da akülü matkap çeşitleri, kırıcı deliciler, anahtar takımları ve lokma takımları, havalı aletler, boru kesme makineleri, demir ve tel kesme makineleri, matkap uçları, dijital ölçme cihazları, yapıştırıcı, pil, koli bandı ve daha fazlasını hirdavat.com ile adresinizde teslim alabilirsiniz.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Sanki salgın yokmuş gibi!
Ekili arazileri dolu vurdu
 ‘Devlet, memuru arasında ayrım yapamaz’
Devletten "Sazan" atağı
Eczanelerin çalışma saatleri normalleşti
 “Edirne’de genç çiftçi kalmadı!”
Süloğlu'da maske takma zorunluluğu
Esnaftan ‘Şükür dualı’ açılış
Esnaf yeni dönemden umutlu
Cingöz'den Valilik ve belediyelere teşekkür
Kepenk açan esnafa hijyen seti
Twitter’daSaros isyanı!