Koç“CHP başkalaşmayacak”
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Onların istediği kalıpta bir CHP oluşturtmayacağız, CHP özüne bağlı olacak, CHP'nin mücadelesi ortada evet yenileşecek, evet değişecek ama başkalaşmayacak" dedi.
Yayın Tarihi: 24 Eylül 2012, Pazartesi 10:12
Siyaset Haberleri

İlimize Havsa’dan girip, Edirne’de mola verdikten sonra en son ziyaret ettiği Keşan’dana çıkan ve her noktada ses getirici konuşmalar yapan Koç, partisinin Keşan İlçe Teşkilatı'nda yaptığı konuşmada, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini söyledi.

CHP'nin hedefte olan bir parti olduğunu savunan ve partide birliğin ve dirliğin korunmasını istediğini ifade eden Koç, şunları kaydetti:

"Ülkede gündem varsa yoksa terör, varsa yoksa PKK, varsa yoksa Suriye. Böyle bir gündemin içine hapis olduk. En zor dönemlerden geçiyoruz. Hiç bir kurum kalmadı. Önlerinde tek hedef kaldı. O da CHP... CHP'nin içinde de onların istemedikleri kişiler üst yönetime gelince, ver yansın ateş..

Ben sizin desteğinizin yanımda olduğunu biliyorum. Sadece Keşan'da değil, Türkiye'nin her yerinde... Onların istediği kalıpta bir CHP oluşturtmayacağız, CHP özüne bağlı olacak, CHP'nin mücadelesi ortada, evet yenileşecek, evet değişecek, ama başkalaşmayacak. Bu karanlığa karşı hep beraber aydınlık cephede mücadele edelim."

Keşan Belediyesi'ni ziyaret eden Koç, daha sonra İstanbul'a hareket etti.

 

 

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Küçünlü köyü karantina da
Edirneliler haritadaki ‘kırmızı’ rengini değiştirmek istiyor
TÜ'nin çalışkan uzmanı profesör oldu
Uzmandan ‘mutant virüs riski’ uyarısı
Asyaport'tan Avrupa'ya 5 direkt servis
Genç kadın koronadan öldü
3 bin pehlivana aşı talebi
Eczaneler normale dönüyor
İl Genelden “kırmızı” hassasiyet
Kırmızı renk esnafın moralini bozdu
Saray Spor Tesisleri pislik içinde
Haftalık vaka sayısı oranı ‘107,43’