Rektöre ziyaretlerin arkası kesilmedi
Trakya Üniversitesi(TÜ) Rektörü Prof.Dr. Yener Yörük, görevi aldığından beri ziyaretçi akınına uğruyor. Rektör Yörük’ün dün de ziyaretçileri vardı.
Yayın Tarihi: 23 Ağustos 2012, Perşembe 10:17
Eğitim Haberleri

 İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selman Kömürcü,  Rektör Prof. Dr. Yener Yörük’ü  makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı tebrik etti ve başarılar diledi, ikili bir süre görüştükten sonra ziyaret sona erdi.

Öte yandan Havsa Kaymakamı  Barış Demirtaş ve Çorlu Misinli Belediye Başkanı Ziyamettin Yaman da, dün Rektör Prof. Dr. Yener Yörük’ü  makamında ziyaret edenler arasındaydı.Rektör Prof. Dr. Yener Yörük’ü yeni görevinden dolayı tebrik eden Havsa Kaymakamı  Barış Demirtaş ve Çorlu Misinli Belediye Başkanı Ziyamettin Yaman başarılar dileğinde bulundu.

 EDESOB’tan ziyaret

 Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Başkan Vekili İhsan Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan, Erbey Kılıç, İbrahim Avlanmaz, Yunus Atay, Genel Sekreter Özay Güngören ve Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain,  Üniversite Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük’ü  makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı tebrik etti ve başarılar diledi. Esnaf Heyeti, bir süre  Rektör Yörük’le sohbet ettikten sonra ziyaretlerini sonlandırdı.

Bu habere ilk yorum yapan siz olun...
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

Kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu
Kırklareli'nde yolcu otobüsün devrildi: 6 ölü, 25 yaralı
“Kırkpınar Bu Yıl İlklere Sahne Oldu”
Tunca Nehri'nde erkek cesedi bulundu
Herkesin merakı oldu
Hasat ettikleri buğdayı TMO'ya satıyorlar
Yangında 2 hektarlık alan zarar gördü
DOÇEK Istrancalar’da pedal çevirdi
Süloğlu’yu temsil eden güreşçilerden büyük başarı
Başmüftü Aliş’ten  Bozkurt’a Ziyaret
Anızı yakan kişiye para cezası uygulandı
“Babama verdiğim sözü tuttum”